a

فیس بوک

توییتر

کپی رایت 2015 تم های لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری ما دوشنبه - جمعه.

975.789.098

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

فیس بوک

توییتر

جستجو
منو
 

جراحات تصادفات اتومبیل

وکلای ما می توانند به شما کمک کنند تا پول جراحات خود را به سرعت دریافت کنید.
دکتر درنا حکیم الهی > جراحات تصادفات اتومبیل
a
219000 ت

غرامت ناشی از حوادث مربوط به خودرو و حمل و نقل

ارائه‌دهنده 911 هیچ الزام، خدمات، ویژگی، استاندارد یا نرخی را که برای شرکت صرافی محلی فعلی مورد نیاز نیست، بر شرکت تحمیل نمی‌کند یا نمی‌تواند تحمیل کند.

به عنوان مشتری ما، حقوق شما برای جبران خسارت عبارتند از:

پرداخت قبوض پزشکی

از دست دادن درآمد

درد و رنج

ما به عنوان وکلای تصادف اتومبیل شما:

پیش پرداخت های تسویه حساب در دسترس است

مشاوره رایگان تلفنی، منزل یا بیمارستان

دفاتر در سراسر کالیفرنیای جنوبی و در سراسر ایالت

بدون هزینه تا زمانی که ما برنده شویم

درصد موفقیت بسیار بالا

کمک به قربانیان تصادفات اتومبیل مجروح از سال 1982

وکلای جراحات استاینبرگ از سال 1982 به قربانیان تصادفات شدید اتومبیل کمک می کنند. ما نماینده مشتریان از هر طبقه اجتماعی هستیم. وکلای تصادفات رانندگی در لس آنجلس ما توانسته اند میلیون ها دلار را در تسویه حساب و احکام هیئت منصفه پس بگیرند. ما هر کاری انجام می دهیم تا پرونده شما را در اسرع وقت و حداکثر مبلغ ممکن برنده شویم.

حمایت های قانون اساسی، و همچنین قانون اصلاح وثیقه (یک قانون فدرال)، به متهم این حق را می دهد که وقتی مبلغ تعیین شده اولیه توسط دادگاه برای پرداخت بسیار زیاد است، درخواست وثیقه کمتری داشته باشد.

رویکرد شخصی ما

وکلای حوادث رانندگی و کارکنان ما یک رویکرد شخصی برای برنده شدن در پرونده شما ارائه می دهند. ما می دانیم که یک آسیب جدی یا مرگ چه معنایی برای شما و خانواده شما دارد. به عنوان یک مشتری، ما می خواهیم بدانیم تصادف رانندگی شما چه تاثیری بر زندگی روزمره شما داشته است. ما تمام جنبه های پرونده شما را با شما در میان می گذاریم، گزینه های خود را به شما توصیه می کنیم و شما را در فرآیند تصمیم گیری مشارکت می دهیم. کمک به شما در این دوران سخت تعهد ماست. ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم و همیشه شما را در جریان خواهیم گذاشت. ما همه چیز را انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم که شما بالاترین غرامت را برای صدمات خود دریافت خواهید کرد.

مشتریان ما انتظار نتایج را دارند و ما اعتماد به نفس برای ارائه داریم. به عنوان یک مشتری از وکلای آسیب استاینبرگ، نه تنها وکالت حقوقی بسیار ماهر دریافت خواهید کرد، بلکه از درمان درجه یک نیز برخوردار خواهید شد. نتایج ما، که بیش از سه دهه را در بر می گیرد، به خوبی شناخته شده است و اکثر مشتریان ما از ارجاعات مشتری می آیند. علاوه بر این، شرکت های حقوقی متعددی که بسیاری از آنها شرکت های حقوقی حوادث هستند، به دلیل شهرت ما، مشتریان آسیب دیده خود را به ما ارجاع می دهند. هدف ما انجام هر کاری برای شماست تا بتوانید روی بهبودی خود تمرکز کنید.

ارائه نتایج برنده برای مشتریان ما:

وکلای تصادفات اتومبیل در لس آنجلس ما تجربه و تخصص لازم را دارند تا شما را در روند پیچیده قانونی پس از تصادف راهنمایی کنند. ما به طور کامل حقایق و آسیب های ناشی از تصادف شما را توسعه داده و مستند می کنیم تا یک پرونده قوی ایجاد کنیم. وکلای جراحات استاینبرگ گزارش های پلیس را دریافت می کنند، با شاهدان مصاحبه می کنند و کارشناسانی را استخدام می کنند تا به شما کمک کنند تا بالاترین غرامت ممکن را دریافت کنید. حتی اگر برخی از آسیب‌ها در ابتدا جدی به نظر نمی‌رسند، اما ممکن است جدی باشند. ما تلاش می کنیم تا هر آسیبی را مستند کنیم تا بالاترین غرامت ممکن را به دست آوریم. اشتاینبرگ یکی از اعضای انجمن مدافعان میلیون دلاری است که کمتر از 1 درصد از وکلای سراسر کشور عضو آن هستند.

برای هر نوع مسائل حقوقی به کمک نیاز دارید؟ اکنون با ما تماس بگیرید.

اکنون با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

  قانون مهاجرت

  آنچه در آن بهترین هستیم
  • دفاع جنایی
  • اختلافات خانوادگی
  • کلاهبرداری کارگزار
  • خشونت خانگی
  • قصور پزشکی
  • مالکیت معنوی

  زمینه های تخصص

  آنچه در آن بهترین هستیم